Тернопільські ветерани поступилися в півфіналі кубку України

2017-11-20 10:57:31.000000

Ветеранська команда «Креатор-Буд» не зуміла пробитися до фіналу кубку України серед ветеранів (вік гравців 35-40 років). У півфіналі наші земляки поступилися соснівському «Рочину»  (Львівська область) у серії пенальті.

В основний час рахунок матчу був нічийним – 2:2. Наші футболісти поступалися 0:2, але зуміли не лише скоротити рахунок, але й його зрівняти ще до перерви Забитими м’ячами відзначилися Віталій Гоцалюк та Сергій Бородиченко. У другому таймі футболісти «Креатор-Буду» мали кілька нагод, щоб вирвати перемогу, однак соснівська команда встояла під натиском тернопільських ветеранів.

За регламентом змагань додаткового часу не передбачалося і футболісти одразу приступили до пробиття одинадцятиметрових ударів. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася гравцям «Рочина», якій й перемогли – 5:4. У нашій команди не точним виявився удар з пенальті Сергія Богородиченка.

Що цікаво, саме «Рочин» здобув ветеранський кубок України, перемігши у фіналі команду з Кривого Рогу.