ФК "Гримайлівська ТГ" у спарингу обіграв великоберезовцький "Сокіл"

2023-04-11 19:55:03.000000

Сьогодні, 11 квітня, на стадіоні «Газопровід», що на околиці Тернополя футбольний спаринг провели учасник Ліги чемпіонів Тернопільщини великоберезовицький «Сокіл» та дебютант першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Гримайлівська ТГ».

Гравці гримайлівської команди вже у першому таймі довели, що мають серйозні наміри щодо цього поєдинку, відзначившись двома забитими м’ячами. На восьмій хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Процюк, а на 26-й – подвоїв перевагу команди Віталія Гоцалюка молодий півзахисник Станіслав Симчук. У другому таймі ФК «Гримайлівська ТГ», зусиллями Дмитра Бекесевича (77 хвилина), довів перевагу до трьох м’ячів – 3:0.

Команди виступали у таких складах:

ФК «Гримайлівська ТГ»: Бодак (Черниш, 46), Худзік (Шумило, 70), Коломієць (Крашівський, 46), Зубик, Ваврик (Магеровський, 50), Савчук, Березівський (Бекесевич, 50), Клос (Столяр, 46), Процюк (Подоляк, 50), Симчук (Лафета, 70), Гуменюк (Романів, 70).

«Сокіл»: Таращук – Юрченко, Лисий (Лещишин, 46), Аршинов (Куліковський, 46), Панасюк – Муравльов (Солодухо, 65), Кармелюк (Бутківський, 46), Довгунь (Способець, 46), Колтко (Д. Авраменко, 55), Качор – Бачинський (Пастух, 55).

Обидві команди активно готуються до старту нового сезону. І сьогоднішній матч не стане для них останнім до Великодніх свят. Так, «Сокіл» уже післязавтра, 13 квітня, проведе спаринг з командою чемпіонату Тернопільського району – ФК «Товстолуг», а ФК «Гримайлівська ТГ» у п’ятницю, 14 квітня, екзаменуватиме чемпіон Тернопільської області 2022 року великогаївський «Агрон».