Теребовлянська «Нива» та ФК «Трибухівці» зіграли внічию (+фото)

2023-02-25 17:11:42.000000

У другому матчі Відкритого зимового чемпіонату Тернопільської області 2023 року зустрілися команди вищої обласної ліги – теребовлянська «Нива» та ФК «Трибухівці». За складних погодних умов футболісти обох колективів показали доволі хороших футбол, однак переможця не виявили – зафіксовано нічийний рахунок – 1:1.

Основні події в матчі розвернулися у першому таймі, під час якого йшов дощ. Рахунок у середині першої 45-ти хвилинки відкрив гравець ФК «Трибухівці» Ігор Керницький. Незадовго один з лідерів теребовлянської «Ниви» Артем Козлов його зумів зрівняти. Незважаючи на безліч гольових моментів, які ще були в матчі, командам так і не вдалося більше вразити ворота одна одної.