"Поділля" з В. Березовиці з перемоги стартувало на Меморіалі Юста

2023-02-12 19:32:51.000000

Новачок вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – великоберезовицьке «Поділля» сьогодні, 12 лютого, провело перший поєдинок на Меморіалі Ернста Юста, який нещодавно розпочався на стадіонах зі штучних покриттях Львівщини.

Забивши в кожному таймі по голу у ворота ФК «Стріла» (Підгородище), «подоляни» святкували перемогу. У першому таймі на 13-й хвилині відзначився Роман Кикіш (1:0), а в другому, на 90-й, останній хвилині матчу вразив ворота суперників Максим Коломієць (2:0).

«Поділля» виступало в такому складі: Ольховий, Урбанський, Герасимчук, Олійник, Канарський, Лисак, Медвідь, Коваль, Харчук, Р. Кикіш, Ваврик. На заміну виходили: Загурський, Возьний, Єгоров, Фарботняк, Шандрівський, Коломієць, Кузьма, Плисюк, Лібер.

«Подоляни» записали до турнірної таблиці три очка і чекають наступного суперника. – СКК “Крупсько” (Крупське). А завершуватиме групову стадію дебютант вищої ліги Тернопільської області поєдинком проти львівських «Карпат-2».

Нагадаємо, сьогодні теж з перемоги взяв старт на Меморіалі Юста ще один представник Тернопільщини – великогаївський «Агрон», котрий впевнено переміг СК «Легенда» (Сілець) – 5:0.