Збаразькі ветерани – бронзові призери ветеранського чемпіонату області

2017-10-28 21:02:28.000000

Збаразький «Сокіл» став бронзовим призером чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів. Сьогодні, 28 жовтня, збаражчани в матчі за третє місце перемогли ФК «Скалат».

Поєдинок за «бронзу» відбувся на красені-стадіоні у Вишнівці. Основний час матчу завершився внічию – 1:1. На 23-й хвилині рахунок відкрив скалатчанин Андрій Барановський, а на 32-й хвилині Михайло Кузьма відновив рівновагу. В другому таймі голів глядачі не побачили.

Арбітру для виявлення переможця довелося призначати післяматчеві пенальті. В футбольній «лотереї» фортуна посміхнулася збаразьким ветеранам, які перемогли – 10:9.

4 листопада відбудеться матч за перше місце ветеранського чемпіонату області. Зустрінуться ветерани Тернопільського та Борщівського районів.