«Збруч-Агробізнес» святкував мінімальну перемогу в матчі із «Зорею»

2021-07-25 18:01:34.000000

Сьогодні, 25 липня, у Підволочиську спаринг провели учасники вищої ліги чемпіонату Тернопільської області. Місцевий «Збруч-Агробізнес» приймав хоростківську «Зорю» і святкував перемогу – 2:1.

У складі переможців голами відзначилися Дмитро Познанський (перший тайм) і Фархат Черкезов (другий тайм). У переможених єдиний гол на 80-й хвилині на рахунку молодого захисника, який знаходиться у розташуванні «Зорі» на перегляді. Зауважимо, що при рахунку 0:2 гості мали 100% гольовий момент, коли центрбек «Зорі» Михайло Оконський мав забивати, але пробив прямо у голкіпера Сергія Чижа, котрий уже лежав на футбольному газоні.

Команди у звітному матчі виступали у таких складах:

«Збруч-Агробізнес»: Чиж, Шум, Альохін, Дубчак, Миронюк, Паюк, Даньків, Кубик, Дячук-Ставицький, Донець, Познанський. На заміну виходили: Вдовин, Гресь, Черкезов.

«Зоря»: Чуба, Оконський, Макаров, Бодак, Бадеме, Чопик, Вонс, Павлик, Онищук, Грегуль, Сокіл. На заміну виходили: Скотецький, воротар на перегляді і три захисники на перегляді.