Ветеранський чемпіонат області. 3 тур

2021-06-20 08:18:44.000000

19 червня відбулися матчі третього туру ветеранського чемпіонату Тернопільської області 2021 року.

Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних поєдинків:

«Ветеран» (Березовицька громада) – «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+» (Настасів) – 2:3 (1:2)

Голи: Ігор Олексюк (26), Руслан Хома (79, з пен.) – Володимир П’ятничко (8, 14), Петро Бадло (43).

Драматичне протистояння між чемпіоном і срібним призером минулого сезону відбулося в селі Острів. Господарі "Ветеран" з В.Березовицької ОТГ приймав команду «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+» з Настасова. Гра була цікава і напружена. При рахунку 1:3 на користь гостей на 75-й хвилині гри стартувавши з центра поля і отримавши м'яча на підступах до штрафного майданчика найдосвідченіший гравець господарів поля Анатолій Яцина відірвавшись від захисника гостей був збитий в карному майданчику гостей і суддя матчу Борис Трач вказав на одинадцятиметровий удар, який реалізував нападник господарів Руслан Хома. "Штурм" воріт гостей в останні хвилини гри не приніс позитивного результату господарям поля. В підсумку з рахунком 3:2 перемогли гості, які міцно закріпилися на першому рядку турнірної таблиці.

***

«Ветеран» (Збараж) – ФК «Гаї Шевченківські» – 1:2 (0:1)

Голи: Олег Кумчик (78) – Володимир Містерман (20), Петро Загурський (50).

***

«Нічлава» (Копичинці) – «Ветеран» (Чортків) – 5:2 (1:1)

Голи: Андрій Адам’як (20, 46, з пен.), Олег Лозінський (56), Олександр Окрушко (75), Олег Комасюк (79) – Валерій Данчук (33), Анатолій Миронюк (65).