КУБОК ОБЛАСТІ: ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА «НИВА» ТА «ПОДІЛЛЯ» З ВАСИЛЬКІВЦІВ ПРОХОДЯТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ КУБКА (+ФОТО)

2021-06-16 19:47:14.000000

Сьогодні, 16 червня, відбулися два повторні матчі попереднього етапу кубка Тернопільської області 2021 року. В одному з них теребовлянська «Нива» і в другому матчі перемогла «Медобори» із Зеленого (2:0). А в іншому «Поділля» з Васильківців зуміло ліквідувати домашню негативну різницю в один м’яч (6:4). Саме «Нива» та «Поділля» зустрінуться у чвертьфіналі обласного кубка.

***

«Нива» (Теребовля) – «Медобори» (Зелене) – 2:0 (1:0)

16 червня. Теребовля. Стадіон «Колос». +16 град.

Арбітр – Ігор Гарас (Бережани), асистенти – Ігор Брик (Тернопіль), Артем Карапетян (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).

«Нива»: Вертєй, Червінський, Любчак, В. Сороцький, Лойко, Ілюк, Кренько-к, Бондаренко (Залізняк, 79), Дацюк (Івашків, 88), Дячук (Степанчук, 88), Грицак (Сілас, 83).

«Медобори»: Финар, Клекот, Щербатюк (Кондзьолка, 61), Козовик, Бойчук, Сакович, М. Мельник, Денькович, Полянчук-к (Лучинець, 85), Клак (Добривода, 88), Галадей.

Голи: Дмитро Кренько (29), Назар Грицак (77).

Попереджені: О. Клак (56), А. Бойчук (76), С. Полянчук (78), С. Клекот (82).

***

ФК «Вишнівець» – «Поділля» (Васильківці) – 4:6 (2:4)

9 червня. Вишнівець. СК «Вишнівець». 100 гл. +22 град.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Олександр Ковбасовський (В. Дедеркали), Олег Богач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Михайло Русанюк (Тернопіль).

ФК «Вишнівець»: Волков, Герасимчук (Хабаров, 80), Склярук, Старушкевич, Фесовець (Котович, 75), Коваль, Харчук, Понєдєльнік, Томич-к, Ковальчук (Королевич, 58), Шомко (Чернявка, 78).

«Поділля»: Зянько (Андрієшин, 90+1), Вітерук, Бондарук, Муравський (Німаш, 58), Білик (Пушкаренко, 72), Гриб, Тимощук, Р. Мельник, Тригуба (Трух, 63), Цимбалістий-7, Грабчак (Іванців, 52).

Голи: Олександр Понєдєльнік (3, 38), Василь Шомко (50), Олександр Томич (86) – Роман Мельник (8), Іван Білик (11), Іван Цимбалістий (17), Владислав Тимощук (43, 60), Володимир Гриб (62).

Попереджені:І. Цимбалістий (19), Б. Склярук (51), В. Гриб (89).