ФК «Тернопіль-ТНПУ» здобув велику перемогу в Нараєві (+фото)

2021-06-05 22:56:31.000000

Сьогодні, 5 червня, перший матч п’ятого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області провели ФК «Нараїв» та ФК «Тернопіль-ТНПУ». Гості з Тернополя виявилися сильнішими і здобули велику перемогу 3:0.

Вони активніше розпочали матч, кілька небезпечних моментів створив нападник ФК «Тернопіль-ТНПУ» Михайло Войцещук, але відзначитися не зумів. Натомість своїм шансом скористався капітан муніципалів Юрій Заставецький, котрий відзначився в своєму фірмовому стилі ударом зі штрафного (0:1). Через п’ять хвилин тернополяни подвоїли перевагу. Сольний прохід до володінь суперника здійснив Михайло Войцещук, після удару якого м’яч «свічею« здійнявся над штрафним майданчиком господарем. Найкраще в цій ситуації зорієнтувався дебютант ФК «Тернопіль-ТНПУ»  Тарас Галас і ударом головою переправ м’яча у сітку воріт (0:2). Ще один м’яч тернополяни забили у другому таймі. Після передачі Романа Голодриги, «закрив» дальню штангу Максим Лилик (0:3).

***

ФК «Нараїв» – ФК «Тернопіль-ТНПУ» – 0:3 (0:2)

5 червня. Нараїв. Сільський стадіон. 50 гл +18 град.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Ігор Березюк (Хоростків), Юрій Садковський (Теребовля).

Спостерігач арбітражу: Едуард Карапетян (Тернопіль).

ФК «Нараїв»: Горліцький (Марчин, 45), Данилюк, Павелко, Онуфреїв, Я. Альохін  (Кушлик, 77), Карпа, Миколишин (Довгунь, 87), Грушицький, Блакита (Наконечний, 66), Дзюла-к (Кушнір, 86), Кульчицький.

ФК «Тернопіль»: Загурський, Заставецький-к, Возьний (Рудзевич, 83), Голодрига (Ландяк, 80), Чубатий, Купчак (Васильченко, 45), Засєдко (Лилик, 57), Мостовий, Федчишин (Рудий, 66), Галас (Музика, 80), Войцещук.

Голи: Юрій Заставецький (16), Тарас Галас (21), Максим Лилик (77).

Попереджені: немає