«Кристал» у першому офіційному матчі 2021 року поступився супернику з Івано-Франківська

2021-03-27 14:38:21.000000

Чортківський «Кристал» сьогодні, 27 березня, у рамках другого кола Дитячо-юнацької футбольної ліги України (U-19) у першому офіційному матчі 2021 року на домашньому стадіоні «Харчовик» зустрічався з івано-франківською «Нікою». Матч загалом рівних суперників завершився перемогою гостей – 1:2.

Усі головні події в поєдинку розвернулися в другому таймі. На його початку, на 51-й хвилині, рахунок відкрив чортківчанин Володимир Пальчик, котрий за кілька хвилин до взяття воріт вийшов на заміну у складі «Кристала» (1:0). Та все ж втримати перемогу і навіть нічию наші земляки не змогли. На 55-й хвилині гості отримали право на пробиття пенальті і івано-франківець Максим Стаднік з «точки» рахунок зрівняв (1:1). А за три хвилини до фінального свистка Юрій Щербаков приніс команді «Ніка» перемогу (1:2).

Чортківський «Кристал» виступав у такому складі: Омаров, Дячинський (Вадовський, 46), Гевко, Бекесевич (Пальчик, 46), Васильченко, Питлик, Коновал (Яковищак, 61), Фриз, Везнюк (Пожарнюк, 86), Гаврилюк, Вишинський.