«Агронива» здобула другу перемогу на кубку ректора (+фото)

2021-02-02 21:24:18.000000

Сьогодні, 2 лютого, учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – тернопільська «Агронива» провів другий поєдинок на традиційному кубку ректора, який відбувається на засніженому стадіоні Тернопільського національного педагогічного університету. Підопічні Василя Івегеша перемоги команду «Педуніверситет»  – 5:1.

Хоча перемога «Агрониві» далася не просто, адже студентська команда першою відкрила рахунок (голом відзначився Андрій Шевчук). Та все ж ще до перерви фаворит матчу рахунок зрівняв, а в другом у таймі дотиснув суперника, забивши ще чотири м’ячі. Особливо ефективним був другий гол «Агрониви», який на початку другої 45-хвилинки забив ударом через себе нападник Михайло Войцещук.

«Агронива» у звітному матчі виступала в такому складі: Загурський – Чубатий, Васильченко, Возьний, Засєдко – Заставецький, Мостовий, Федчишин, Фриз – Лилик, Войцещук. Голами у складі команди відзначилися Михайло Войцещук-2, Юрій Заставецький, Іван Федчишин та Володимир Фриз.

Результат іншого матчу ігрового дня: “Педліцей-1” - “Педліцей-2” – 2:2 (Роман Гордіца, Микола Ландяк – Ігор Ткачук, Андрій Ласик).