Нічия на Волині дозволила «Тернопіль АТО» залишитись лідером групи «Захід»

2020-08-08 22:18:16.000000

В рамках 12-го туру чемпіонату України серед команд учасників АТО в с. Боратин Волинської області відбувся матч лідерів групи «Захід», «Волинь АТО» приймала «Тернопіль АТО».

З стартовим свистком тернополяни заволоділи ініціативою і вже на 6 хвилині капітан тернопільської команди Олександр Пиж реалізував вихід віч-на-віч (0:1). До закінчення матчу наші ще тричі були близькими для того, щоб подвоїти рахунок, але спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі». За 8 хвилин до закінчення поєдинку волиняни отримали право на пробиття штрафного удару з метрів 25-ти до воріт – красивий удар і рахунок 1:1.

Отож, фінальний свисток рефері матчу зафіксував нічию – 1:1, яка дозволила залишитись «Тернопіль АТО» лідерами групи «Захід». В іншому матчі групи самбірський «Авіатор» переміг на виїзді «Гощу АТО» – 4:1. Наступний свій матч «Тернопіль АТО» проведе у Львові з командою «Українці разом».

Турнірна таблиця станом на 08.08.2020 р.