Теребовлянська «Нива» перемогла ФК «Козова»

2020-07-14 13:13:07.000000

12 липня у п’ятому турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області теребовлянська «Нива» у гостях перемогла ФК «Козова» – 3:1.

Уже на початку матчу теребовлянці відрили рахунок. Пішла подача з кутового, удар ножицями не зовсім вдався гравцю «Ниви», однак м’яч дійшов до партнера і Олег Матушевський ударом з близької вразив ворота суперника – 0:1. На 32-й хвилині гості провели позиційну атака, відбувся удар у поперечину, оборонці ФК «Козова» дозволили нападнику «Ниви» Роману Бочаку пробити. Не зовсім вдало згрупуватися кіпер козівської команди Олександр Чернятинський і м’яч поміж ніг залетів у ворота – 0:2. У другому таймі знову після кутового на підборі першим зіграв Дмитро Кренько і точно пробив з близької відстані – 0:3. А наприкінці матчу відбулася атака господарів, свічка, силова боротьба у повітрі і м’яч потрапив у руку оборонцю «Ниви». Арбітра призначив пенальті для господарів. Нападник ФК «Козова» Юрій Сорочан потужно пробив по центру і скоротив рахунок – 1:3.

***

ФК «Козова» – «Нива» (Теребовля) – 1:3 (0:2)

12 липня. Козова. Селищний стадіон. +15 град.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Тарас Андрущак (Коропець), Володимир Кацан (Бучач).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Боднар (Тернопіль).

ФК "Козова": Чернятинський (Коноба, 88), Мартинюк-к, Новачинський, Павелко, Плескун, Бобко, Микичак (Коломієць, 78)., Д. Репела (Р. Гром’як, 71), Сорочан (Я. Мельник, 90+3), Судомир (Т. Шимонович, 66), Гурін.

«Нива»: Шевченко, Матушевський, Кренько, Залізняк (Ткачук, 82), Макогон (Олексієнко, 73), Лойко, Савошко, Слоневський-к, Музичук (Гулюк, 89), Бочак (Якубов, 64), Кобеля(пономаренко, 90+1).

Голи: Юрій Сорочан (88, з пен.) – Олег Матушевський (9), Роман Бочак (32), Дмитро Кренько (83).

Попереджені: О. Матушевський (20), О. Шевченко (28), В. Савошко (40), В. Залізняк (77), М. Пономаренко (90+3).