Бучацький «Колос» та ФК «Нараїв» зіграли внічию

2020-06-26 09:56:45.000000

Минулого тижня спаринг проводили команди вищої обласної ліги – бучацький «Колос» та першої – ФК «Нараїв» (Бережанський район), однак злива з градом не дозволила поєдинок завершити, гра припинилася на початку другого тайму за рахунку 3:1 на користь бучацької команди. І ось, вчора, 25 червня, команди вирішили зіграти ще один товариський матч.

Відбувся він на стадіоні села Біла, що в Тернопільському районі і завершився бойовою нічиєю – 3:3. У складі команди з Бережанщини дубль на рахунку Андрія Кульчицького, а ще один м’яч останній хвилині забив ударом головою після подачі кутового  граючий тренер команди Богдан Дзюла. У бучацької команди відзначилися – Ростислав Чиряк та два гравці на перегляді.

Для ФК «Нараїв» це була генеральна репетиція перед виїзним матчем 3-го туру проти «Рідної Борщівщини», а «Колос» третій тур вищої обласної ліги заплановано пропускає через непарну кількість команд у лізі.