ФК «Трибухівці» мінімально переміг ФК «Козова»

2020-06-07 09:15:24.000000

6 червня у Козові спаринг провели представник вищої обласної ліги ФК «Козова» та першоліговий ФК «Трибухівці» (Бучацький район). Гості святкували мінімальну перемогу - 2:1.

Як розповів головний тренер ФК «Трибухівці» Ігор Дворецький, його в першу чергу вразив газон на стадіоні у Козові, на якому приємно було грати і показувати класний футбол. Загалом гра була рівною. Якщо у першому таймі ініціативою володіли гості, які зуміли двічі відзначитися (голи на рахунку Гаврилюка і Юристого), то після перерви, зробивши одразу сім замін, стрункість гри ФК «Трибухівці» порушилася і ініціативу перехопили господарі поля, які один м’яч відквитали (відзначився Максим Коломієць), однак більшого їм добитися не вдалося (впадала у вічі незіграність команди, хоча виконавці козівської команди доволі кваліфіковані). Отож 2:1 на користь ФК «Трибухівці».

Команди виступали в таких складах:

ФК "Трибухівці": Вахновський – Панич, Гриців, Грицак, Жук – Солонинко, І. Крушельницький, Керницький, Була, Юристий – Гаврилюк. На заміну виходили: Долик, І. Скавуляк, Щербаков, В. Скавуляк, Богачук, Кістяник, Газдевич.

ФК "Козова": В. Ольховий (Коноба) – Вітровий (Мартинюк), Ткачук (Бойко), Р. Гром'як (Й. Репела), Крупа (Клочак, Борух) – Бобко (Вихрущ), півзахисник на перегляді (Коломієць), Гурін (Д. Гром'як), Т. Шимонович (Кобеля), Д. Репела (Мельник) – Сорочан (Судомир).