«Поділля-Starlife» з перемоги дебютувало у вищій футзальній лізі

2019-11-02 15:28:58.000000

Сьогодні, 2 листопада, поєдинком «Поділля-Starlife» – «Микулинці-Булат» взяла старт вища Тернопільська футзальна ліга. У першому її поєдинку команда з В. Березовиці в драматичному протистоянні зуміла святкувати свою дебютну перемогу у вищій лізі, здолавши колектив з Микулинців – 3:2.

Активніше гру розпочала команда з Микулинців, яка вже до 13-ї хвилини перемагала суперника з різницею в два м’ячі. Однак вже на 18-й хвилині рахунок став нічийним завдяки екс-гравцю команди «Кореспондент» Андрію Ваврику та автоголу від микулинецького футболіста Сергія Богнара. А перемогу «Поділлю» приніс точний удар у другому таймі досвідченого Ігоря Копцюха, котрий свого часу (років 15-ть тому) виступав у другій лізі чемпіонату України в складі тернопільського «Банкіра».

***

«Поділля-Starlife» – «Микулинці-Булат» – 3:2 (2:2)

Голи: Андрій Ваврик (18), Сергій Богнар (18, а/г), Ігор Копцюх (37) – Віктор Сирник (10), Володимир Яхман (13).