За п’ять хвилин Іван Романюк оформив хет-трик

2019-11-02 15:04:01.000000

Багатий на голи видався третій матч ігрового дня у другій Тернопільській футзальній лізі. Вісім голів на дві команди забили гравці ФК «Гаї Шевченківські» та «Доброго Самарянина». Однак переможця в цій грі виявлено не було – 4:4.

Героєм матчу став гравець ФК «Гаї Шевченківські» Іван Романюк, котрий впродовж п’яти хвилин другого тайму зумів відзначитися трьома голами. На той час його команда поступалася супернику 1:3, але завдяки гольовому чуттю Романюка гаївська команда навіть зуміла вийти вперед (4:3). Та все ж молодий колектив «Добрий Самарянин» зумів уникнути поразки. На останній хвилині нічию йому приніс Володимир Онищук (4:4).

***

ФК «Гаї Шевченківські» (Байковецька ОТГ)«Добрий Самарянин» – 4:4 (1:2)

Голи: Олександр Якимович (11), Іван Романюк (31, 34, 36) – Володимир Онищук (10, 40), Тарас Палагній (15), Роман Собчук (26).