ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – переміг, а ФК «Кременець-Академія» – програв

2019-10-31 17:10:39.000000

29 та 30 жовтня відбулися поєдинки 5-го туру студентського чемпіонату України. Наші земляки здобули діаметрально протилежні результати – тернополяни святкували виїзну перемогу, а кременчани – поразку.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у гостях переміг чернівецький «Університет» – 3:1. У першому таймі господарі отримали право на пробиття пенальті, однак переграти тернопільського голкіпера Юрія Чубу з «точки» вони не зуміли. В другому таймі наші земляки значно переважали суперника і це втілилося в забиті голи. Рахунок у матчі відкрив Роман Волохатий, подвоїв перевагу Микола Когут. Суперник одного м’яча відквитав, однак наприкінці матчу той ж Микола Когут встановив остаточний рахунок – 3:1.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Чуба, Заставецький, Савка, Миронюк, Засєдко, Малащук, Волохатий, Луцик, Голодрига, І. Когут, М. Когут. На заміну виходили: Мостовий, Рудзевич, Романішин, Волошин, Чубатий.

ФК «Кременець-Академія» поступився команді «ІФНТУНГ» з Івано-Франківська – 1:2.