Тарас Юрик організував грандіозне футбольне свято у Бережанах (+фоторепортаж)

2019-07-14 12:24:02.000000

13 липня в Бережанах за сприяння народного депутата України та голови Федерації футболу Тернопільської області Тараса Зіновійовича Юрика відбувся товариський матч серед ветеранів, в якому зустрілись місцева «Нива» та львівські «Карпати».

Господарі на матч заявили таких гравців: 1. Мороз Юрій, 2. Кузів Петро, 3. Мирний Іван, 4. Львівський Михайло, 5. Червін Петро, 6. Штай Михайло, 7. Твардовський Ігор, 8. Калиняк Петро, 9. Колодка Нестор, 10. Барилко Володимир, 11. Гарас Микола, 13. Паньків Василь, 14. Статкевич Юрій, 15. Корнєв Руслан, 16. Проць Ігор, 17. Герасимів Володимир, 18. Янюк Андрій, 19. Здирко Андрій, 20. Червін Степан, 21. Пастух Володимир, 22. Семенів Ігор, 23. Чвартацький Богдан, 24. Штогрин Степан.

Тренери: Михайло Штай та Петро Червін. Начальник команди: Ярослав Костів. Лікар: Вадим Собко.

Гості зі Львова в заявку внесли наступних футболістів: 1. Стронціцький Богдан, 11. Михальчук Степан, 5. Саулевич Анатолій, 20. Уштан Володимир, 36. Петрик Анатолій, 10. Мазур Дмитро, 28. Гурка Михайло, 7. Яремчук Олег, 14. Кудімов Юрій, 18. Гунько Василь, 16. Вільчинський Володимир, 3. Ліхачов Геннадій, 30. Лаба Роман, 70. Башта Віктор,

Головний тренер: Ігор Кульчицький. Тренер: Ростислав Поточняк.

Команди зіграли два тайми по 30 хвилин. Перший тайм закінчився впевненою перемогою львів’ян – 5:2. Загальний рахунок матчу – 7:5 на користь ветеранів львівських «Карпат».

М’ячі забивали: 3 хв. – Кудімов Юрій (0:1), 6 хв. – Гурка Михайло (0:2), 18 хв. – Гурка Михайло (0:3), 19 хв. – Корнєв Руслан (1:3), 20 хв. – Лаба Роман (1:4), 24 хв. – Кудімов Юрій (1:5), 28 хв. – Янюк Андрій (2:5), 41 хв. – Кудімов Юрій (2:6), 43 хв. – Здирко Андрій (3:6), 48 хв. – Кудімов Юрій (3:7), 54хв. – Здирко Андрій (4:7), 59хв. – Мирний Іван (5:7)

Матч обслуговувала бригада арбітрів: Степан Жеребецький, Тарас Жеребецький, Андрій Захарків (усі з Бережан).

У перерві глядачі мали змогу взяти участь у розіграші призів, а після матчу зробити фото з учасниками футбольного дійства.

P.S.: Більше фото на офіційній сторінці Федерації футболу Тернопільської області в мережі "Фейсбук".