Чортківський «Кристал» – переможець турніру в Заліщиках! (+фото)

2019-03-24 20:09:28.000000

У Заліщиках сьогодні, 24 березня, завершився IX-й міжобласний турнір з футболу пам’яті письменника-журналіста, громадського діяча Тернопільщини Петра Івановича Ковальчука. Його переможцем став срібний призер вищої обласної ліги 2018 року чортківський «Кристал», який у фінальному матчі переміг заліщицький «Дністер» – 2:0.

У першому таймі голів команди не забивали. Натомість у другій 45-хвилинці справжнім героєм матчу став капітан «Кристалу» Руслан Курдас. На 64-й хвилині «кеп» точним ударом завершив триходівку за участю Андрія Кульчицького та Вадима Безвещука (1:0). А на 89-й хвилині той ж Курдас відзначився вдруге. Пішла діагональ від Безвещука на Курдаса, той втік від захисників «Дністра» і голкіпера, пробив з бокової лінії штрафного майданчика і вже за лінією воріт добивав м’яча у сітку Максим Сурженко (2:0).

До слова, другий рік поспіль кубок пам’яті Петра Ковальчука їде на Чортківщину. Минулого року переможцем турніру став ФК «Заводське», цього ж року їхні земляки з «Кристалу».