«Себн-Скриня» зазнала третьої поспіль поразки на Всеукраїнському фіналі

2019-03-23 15:06:45.000000

За підсумками матчів п'ятниці, 22 березня, команди Всеукраїнського футзального фіналу аматорських команд розподілились на вищу та першу ліги. На жаль, чемпіон Тернопільської футзальної ліги – «Себн-Скриня» – не зміг пробитися з групи, тому виступає у першій лізі. Свій перший матч в одній з двох груп тернопільська команда вже зіграла і знову зазнала поразки – 0:4.

Наші земляки ще трималися в першому таймі матчу проти команди «Сервіс-Люкс» (Суми), не пропустивши, але й не забивши жодного м’яча. Однак після перерви у них розладилася гра і наші земляки пропустили чотири голи, з них – один з пенальті за гру рукою капітана Павла Данилюка.

В останньому поєдинку групи тернополяни в 18:00 зустрічатимуться з ФК «Земельник» (Кропивницький). Щоб мати хоча б якісь шанси пробити до втішного півфіналу першої ліги підопічним Петра Загурського потрібна тільки перемога.