ЧЕМПІОН ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ПРОБИВСЯ ДО 1/4 ФІНАЛУ МЕМОРІАЛУ ЮСТА

2019-03-10 17:14:38.000000

Чемпіон Тернопільської області – великогаївський «Агрон-ОТГ» сьогодні, 10 березня, в 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста переміг команду «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – 2:0 і вийшов до чвертьфіналу змагань.

Наші земляки по разу відзначилися в кожному з таймів. На 15-й хвилині рахунок відкрив Руслан Луцик, котрий повернувся до гаївської команди з чернівецької «Буковини». У другому таймі, на 82-й хвилині, відзначився лідер «Агрона» Ігор Вонс, для якого цей м’яч став третім на Меморіалі Юста.

Великогаївський «Агрон-ОТГ» у звітному матчі виступав у такому складі: Рогаль, Пастернак, Андрієшин, Ковалик, Гаврилюк, Вонс, Луцик, Ковалевський, Скобляк, Червонецький, Процик. На заміну виходили: Мазур, Лівіцький, Лук’янов, Гурін, Кривобедрий, Когут, Т. Семенець.