"Тернопільський кар'єр" з мінімальним рахунком переміг ФК «Дворіччя»

2018-11-23 14:00:41.000000

У другому поєдинку ігрового дня зустрічалися команди третьої Тернопільської футзальної ліги – "Тернопільський кар'єр" та ФК «Дворіччя». Зустріч завершилася з мінімальною перемогою більш досвідченої команди ТК, в якій першу скрипку відігравав Володимир Містерман – 3:2.

Команда переможниця всі три голи забила в першому таймі, пропустивши лише одного разу. У другому таймі гості з Дворіччя зуміли одного м’яча відіграти, але цього виявилося замало навіть для нічиєї.

***

Третя футзальна ліга

"Тернопільський кар'єр" – ФК «Дворіччя» – 3:2 (3:1)

Голи: Володимир Містерман, Михайло Томчук, Максим Посторонко – Андрій Щесняк, Володимир Ланковський.

У ці хвилини проходить третій поєдинок ігрового дня в якому зустрічаються команди третьої Тернопільської футзальної ліги – «Терен» – ФК «Великі Гаї»  За ходом поєдинку можна слідкувати за он-лайн відеотрансляцією на Ютуб-каналі Федерації футболу Тернопільської області.