Новий ігровий день футзальної ліги розпочався з результативної нічиєї

2018-11-23 13:25:19.000000

Сьогодні, 23 листопада, у першому матчі ігрового дня зустрічалися команди третьої Тернопільської футзальної ліги – ФК «Озерна-2» та «Максим». Цікавий та багатий на голи матч завершився результативною внічию – 7:7.

Гравці «Максима» впевнено розпочали матч і вже до перерви  вели в рахунку – 5:2. Однак, чи то розслабилися, повіривши в легку перемогу, чи по якихось інших причинах, у другому таймі збавили оберти і дозволили супернику звести матч внічию.

***

Третя футзальна ліга

ФК «Озерна-2» – «Максим» – 7:7 (2:5)

Голи: Ярослав Гейко-2, Ярослав Горохівський-2, Денис Ситник, Василь Борис, Олег Табія – Денис Бідулька-3,  Петро Загурський-3, Володимир Онуфреїв.

За ходом інших поєдинків ігрового дня можна слідкувати за он-лайн відеотрансляцією на Ютуб-каналі Федерації футболу Тернопільської області.