«Алюр» врятував нічию в матчі з «Вікторією»

2018-11-18 18:05:42.000000

У черговому матчі стартового туру вищої Тернопільської футзальної ліги «Алюр» програючи після першого тайму в три м’ячі «Вікторії», зумів у другому таймі врятувати поєдинок, зігравши внічию – 6:6.

Після першого тайму здавалося, що «Вікторія» здобуде легку перемогу. Практично всі удари її гравці були результативними. Особливо в її складі виділявся Микола Гнатишин, котрий у підсумку відзначився дублем.

У другому таймі гравці «Алюра» знайшли в собі сили, переламали хід поєдинку в наприкінці матчу і суперечливому моменті (у всякому разі, такої думки були гравці «Вікторії»), зуміли врятувати матч від поразки.

***

Вища футзальна ліга

«Алюр» – «Вікторія» – 6:6 (1:4)

Голи: Євген Гурін-3, Микола Когут, Андрій Хархут, Богдан Гевчук – Микола Гнатишин-2, Андрій Богач-2, Роман Шиптицький, Петро Грабчак.