Шість голів Андрія Новачинського приносять перемогу ФК «Конюхи»

2018-11-17 11:34:58.000000

Продовжуються матчі першого туру другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2018/19. В черговому з них команда з Козівщини – ФК «Конюхи» легко перемогла тернопільських «Юніорів» – 8:1.

Долю поєдинку було вирішено вже в першому таймі, коли ФК «Конюхи» відзначився чотирьом м’ячами не пропустивши у власні жодного. А загалом героєм зустрічі став Андрій Новачинський (один з лідерів ФК «Тернопіль-ДЮСШ» у «великому» футболі), який записав на свій бомбардирський рахунок аж 6(!) забитих м’ячів.

***

Друга футзальна ліга (група «А»)

«Конюхи» – «Юніори» – 8:1 (4:0)

Голи: Андрій Новачинський-6, Павло Рудницький, Володимир Рудницький – Микола Поврозник.

У ці хвилини проходить п’ятий поєдинок ігрового дня, в якому зустрічаються команди першої футзальної ліги: Агрокомплекс «Івачів» – «Інтеграл». Відео матчу –