Стартувала Тернопільська футзальна ліга!

2018-11-17 09:03:38.000000

Сьогодні, 17 листопада, у СК «Політехнік» матчем «Західхлібзбут» – «Jupiter» стартувала Тернопільська футзальна ліга сезону-2018/19.

У матчі третьої футзальної ліги перемогу здобула більш досвідченіша команда «Західхлібзбут» (у минулому сезоні приймала участь в вищій лізі) – 7:2. Долю поєдинку було вирішено вже в першому таймі, в якому «хлібзбутівці» забили три м’ячі і в свої ворота не пропустили жодного. В другому таймі команди грали у відкритий футзал і на двох зуміли забити ще сім м’ячів.

***

Третя футзальна ліга

«Західхлібзбут» – «Jupiter» – 7:2 (2:0)

Голи: Володимир Дитиняк-3, Максим Чіп-2, Степан Мороз, Володимир Галюк – Роман Бодасюк-2.

У ці хвилини проходить другий поєдинок ігрового дня, в якому зустрічаються команди другої футзальної ліги (група «А»): «Ветеран Плюс» – «Метрікс». Відео матчу –