Тернополяни – чемпіони України серед ветеранів

2018-09-14 21:23:22.000000

Одразу шестеро тернополян стали чемпіонами України серед ветеранів (35+ років) у складі волочиського «Агробізнесу».

До складу команди з Хмельниччини ввійшли тернополяни – Михайло Забитівський, Віктор Кучерас, Ігор Бадло, Сергій Богородіченко, Автанділ Гвіанідзе та Богдан Іванців.

Вирішальний етап першості України відбувся в Бучі Київської області. В півфіналі «Агробізнес» переміг чернігівську «Десну» – 2:0, а фінальний матч з криворізьким «Ветераном» завершився внічию – 3:3, та все ж у серії пенальті влучнішими були ветерани «Агробізнесу». У вирішальному поєдинку два з трьох голів на рахунку тернополян – рахунок на 5-й хвилині відкрив Богдан Іванців, а третій гол на 34-й хвилині забив Автанділ Гвіанідзе.