Чортківський «Кристал» легко переміг ФК «Кременець-Академія»

2017-06-25 18:34:16.000000

У пропущеному матчі першого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області чортківський «Кристал» на власному полі легко переграв ФК «Кремінь-Академія» - 7:1.

Долю матчу було вирішено вже в першому таймі, в якому господарі забили супернику чотири голи без відповіді. Трішки збавили оберти чортківчани після перерви, але загалом в їх перемозі сумнівів не виникало. Цікаво, що всі сім голів забили різні футболісти «Кристал».

Ця перемога дозволила чортківському «Кристалу» переміститися на другу позицію турнірної таблиці, а за втраченими очками «Кристал» являється лідером обласного чемпіонату.

***

«Кристал» (Чортків) – ФК «Кременець-Академія» - 7:1 (4:0)

25 червня. Чортків. Стадіон «Харчовик». 550 гл. +30 град.

Арбітр: Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Артем Трач (Тернопіль), Роман Островський (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Борис Трач (Тернопіль).

«Кристал»: Магіс (Павлишен. 46), Мострянський, А. Засєдко, Левіцький, Тарабалка, Заставецький-к, Войцещук, І. Когут, М. Когут (Лис, 58), Різник  (Михальчук, 46), Гайковий.

ФК «Кременець-Академія»: Горліцький, Антосюк, Сайчук (свирида, 77), Загородній, Радчук, Турчин, Понєдєльнік (Бабій, 46), Грицюк, Валящук (Федьків, 39), Чипіжук, Галадей-к.

Голи: А. Різник (3), І. Тарабалка (4), М. Войцещук (35), М. Когут (40), І. Когут (56), В. Турчин (59), В. Михальчук (79), В. Гайковий (86).

Попереджені: Д. Галадей (12), В. Сайчук (44), В. Федьків (90+1).