Тернопільські атовці перемогли львівський «Легіон»

2017-06-24 16:05:34.000000

Сьогодні, 24 червня, у рамках Ліги учасників антитерористичної операції (дивізіон «Захід») ФК «Тернопіль-АТО» у Збаражі переміг лідера – львівський «Легіон-АТО» – 3:0.

Наші земляки забили в першому таймі два м’ячі і в другому ще один, не попустивши при цьому власні – жодного. Відкрив рахунок на дев’ятій хвилині матчу Тарас Плішка. На 29-й хвилині Василь Ядловський подвоїв перевагу тернополян. А на 42-й – Володимир Кавецький збільшив перевагу ФК «Тернопіль-АТО» до трьох м’ячів.

ФК «Тернопіль-АТО» у звітному матчі виступав у такому складі: Валяш, Слободян, Теслюк, Колцуняк, Ядловський, Пилипко, Мазник, Плішка, Лобоцький (Польовий, 35), Коваль (Кавецький, 31), Марчук.

Це перша перемога ФК «Тернопіль-АТО» у весняній частині сезону. До цього в наших земляків в активі була одна нічия, а в пасиві – три поразки. Загалом у дивізіоні «Захід» змагаються 10 команд.