«Нива» (Теребовля) – ФК «Малинськ». Стартові склади + фоторепортаж

2018-04-22 14:48:24.000000

Сьогодні, 22 квітня, у рамках 12-го туру аматорського чемпіонату України теребовлянська "Нива" зустрічається на виїзді з сусідом по турнірній таблиці - ФК «Малинськ». Початок матчу о 15.00.

Пропонуємо до Вашої уваги стартові склади комнад:

«Нива» (Теребовля): Чопко, Ю. Никеруй, Голованьов, Данилюк, Полянчук, Луцик, Тітунін (Штанкевич, 85), Макогон-к, Шелія (І. Сороцький, 60), Романчук, Штандер.

Заміна: Ольховий, І. Сороцький. Бодак, Сухецький, Штанкевич, О. Никеруй, В. Сороцький.

ФК «Малинськ»: Балаушко, Крайчинський, Лойко, Луцюк, Царьов, Савицький-к, Корнійчук, Скоцький, Онищук, Брикса, Гайдучик.

Заміна:  Панас, Мичко, Новосад, Кірях ,Сондак, Каращенко, Фокін.

Арбітр – М. Шевель (Фастів).

Асистенти – О. Перетятко (Вишгород), Д. Рубан (Кихвська обл.).

4-й арбітр – І. Вакуленко (Рівненська обл.).

Спостерігач арбітражу – І. Кувік (Закарпатська обл.).

21 хвилина - після подачі кутового Микита Крачинський ударом головю з близької відстані відкрив рахунок (1:0).

86 хвилина - господарі провели швидку контратаку, після передачі з лівого краю у центр штрафного майданчика, Дмитро Луцюк ударом в протихід воротарю забив другий гол у ворота "Ниви" (2:0).

90+4 хвилина - прямим ударом зі штарфного відзначився Ярослав Корнійчук (3:0).