Студентське тернопільське дербі завершилися внічию

2018-04-17 18:13:29.000000

Сьогодні, 17 квітня, у Кременці в рамках студентського чемпіонату України (конфеернція «Захід») зустрілася команди з Тернопільщини – ФК «Кременець-Академія» і ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Напружений поєдинок завершився внічию – 1:1.

У першому таймі голів команди не забивали. Першими відзначилися гості. На 56-й хвилині Юрій Заставецький реалізував пенальті. Але вже на 69-й хвилині Костянтин Пікуль зрівняв рахунок. Так матч і завершився внічию, яка більше влаштувала кременецьку команду. Підопічні Анатолія Антонюка після чотирьох зіграних матчів мають в активі мають 8 очок, а тернопільська команда Василя Івегеша провівши таку  ж кількість поєдинків має всього чотири залікових пункти.

Команди виступали в таких складах:

ФК «Кременець-Академія»: Механів, Сайчук, Ніколайчук, Щербатюк, Пікуль, Кохман, Слоневський, Кривобедрий, Понєдєльнік, Бариляка (Томич, 67), Галадей.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет»: Рогаль, Заставецький, Стриєшин, Засєдко, Мороз (Савка, 75), Гатала, М. Когут, І. Когут (А. Когут, 89), Волохатий (Скибіцький, 80), Познанський (Кривий, 46), Різник.

У 8-му турі, 25 квітня, зустрічаються: ЛДУФК (Львів) – ФК «Кременець-Академія», «Університет» (Чернівці) – ФК «Тернопіль-Педуніверситет».