«ДСО-Поділля» впевнено переміг ФК «Вишнівець-1»

2018-04-03 18:30:43.000000

Срібний призер чемпіонату Тернопільської області та володар кубка 2017 року – команда «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) сьогодні, 3 квітня, у товариському матчі перемогла новачка вищої обласної ліги ФК «Вишнівець-1» – 4:1.

Поєдинок відбувався у селі Гаї, що під Кременцем. Першими відзначилися гравці «ДСО-Поділля» на початку матчу – гол на рахунку Валентина Білика, який завдав влучного удару головою після подачі кутового. У середині тайму вишнівецька команда зуміла зрівняти рахунок, завдяки точному удару Михайла Вітрука. Другий тайм був повністю за гравцями команди з Тернопільського району, які зуміли тричі вразити ворота суперника. Особливо красивим було взяття воріт Юрія Сорочана ударом ножицями через себе. Також у складі «ДСО-Поділля» відзначилися Владислав Левчик, який майстерно перекинув м’яча через воротаря, та Назар Головко, що ударом головою замкнув на дальній штанзі фланговий навіс.