ФК «Козова» зіграв унічию на Івано-Франківщині

2018-03-30 22:09:05.000000

Сьогодні, 30 березня, сьома команда вищої обласної ліги за підсумками 2017 року  – ФК «Козова» у товариському матчі зіграла внічию у гостях з ФК «Рогатин» (перша ліга чемпіонату Івано-Франківської області) – 1:1.

У першому таймі відзначилися господарі після рикошету. А в другій 45-хвилинці фланговий простріл капітана козівської команди Андрія Мартинюка замкнув Михайло Костів.

Як повідомив головний тренер ФК «Козова» Борис Палюх, по ходу матчу його підопічні мали ще два гольових моменти, а суперник – три, тому нічийний результат є доволі закономірним.

У неділю, 1 квітня, в ФК «Козова» запланований ще один спаринг. Вони їдуть у гості до ФК «Збараж» (перша обласна ліга), який минулої неділі приймали і перемогли – 2:1.