ФК «Бережани» впевнено переміг ДЮСШ (U-19)

2018-03-28 20:34:04.000000

Вдруге у підготовчий період учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК «Бережани» зустрічався з місцевою командою ДЮСШ (U-19), яка готується до другого кола Дитячо-юнацької футбольної ліги. Поєдинок, який відбувся сьогодні, 28 березня, на запасному полі стадіону «Ниви», завершився впевненою перемогою ФК «Бережани» – 10:1.

Перший тайм завершився з рахунком – 3:1, а в другому головна команда Бережан забила юним бережанцям ще сім м’ячів.

У ФК «Бережани» м’ячі у ворота суперників забили: Ростислав Чиряк-4, Олександр Грінько, Сергій Мацалап, Тарас Стирчак, Іван Абрамець, Денис Мострянський, Сергій Фарботняк.

ФК «Бережани» у звітному матчі виступали в такому  складі: Гарас, – Ковальчук, Зелінський, Бадеме, Фарботняк – Мострянський, Стирчак, Абрамець, Чиряк – Мацалап, Грінько.

Нагадаємо, перший поєдинок між цими командами, який відбувся 8 березня, завершився перемогою ФК «Бережани» – 5:3.

Як розповів головний тренер бережанської команди Ігор Твардовський, за сприятливих погодних умов, у неділю, 1 квітня, ФК «Бережани» візьме участь у турнірі в Бучачі за участю чотирьох команд. Окрім бережанської команди, це – ФК «Трибухівці», «Скала-Айва» (Скала-Подільська) та «Колос» (Бучач).