ФК «Вишнівець» поступився команді з Рівненщини

2018-03-05 18:00:32.000000

Потенційний учасник чемпіонату області ФК «Вишнівець» у рамках підготовки до нового футбольного сезону провів черговий спаринг. 3 березня вишнівецька команда гостювала на Рівненщині, де провела контрольний поєдинок з ФК «Крупець» (Радивилівський район). За важких погодних умов наші земляки поступилися суперникам – 0:1.

Єдиний гол вишнівецька команда пропустила на останній хвилині матчу. До слова, футбольне поле господарі не підготувалися належним чином, тому футболістам довелося боротися не лише з суперником, але й з великим сніговим покровом.

У рамках підготовки до сезону для ФК «Вишнівець» це вже був четвертий поєдинок. У перших трьох команда неодмінно перемагала – дубненський «Бастіон» – 3:0, «Арсенал» з Білокриниці (Кременецький район) – 9:1 та тернопільську ДЮСШ (U-19) – 4:2.

У суботу, 10 березня, в ФК «Вишнівець» (учасник чвертьфіналу Ліги чемпіонів Тернопільщини) запланований спаринг з однією з кращих команд Збаражчини – "Олімпік-Пролісок"(Лози/Кривчики).